קרע בשלפוחית

 • This topic has 3 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 9 years, 1 month by עו"ד שירלי מיור.
 • מאת
  דיון
 • #44054 הגב
  אפרת
  מנהל בפורום

  לפני זמן קצר ילדתי בשעה טובה. הלידה התארכה הרבה מעבר למצופה ובשלב מסוים לאחר שהעובר (אשר נולד בריא תודה לאל) נכנס למצוקה והדופק ירד. רק אז החליטו לנתח אותי בניתוח קיסרי בהול. במהלך הניתוח התברר כי נקרעו לי כתוצאה מהלידה הממושכת והקשה ביותר קרעים בתוך הרחם / שלפוחית השתן. לאורך כל הלידה התלוננתי על כאבים בלתי רגילים אך האחיות התעלמו ממני. אני לא מוכנה לוותר ואני מתכוונת לפעול נגד התנהלות בית החולים. אודה לעזרתכם.

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #44055 הגב
   עו"ד שירלי מיור
   אורח

   ראשית, מזל טוב על הולדת הבן..
   שנית, על מנת שניתן יהיה לבחון את המקרה שאת מתארת לעומק ובצורה מקצועית, הן מבחינה משפטית והן מבחינה רפואית, מומלץ כי תפני לעו"ד המתמחה ברשלנות רפואית על מנת שיסייע לך באיסוף מלוא התיק הרפואי הקיים בבית החולים והפנייתך למומחה הרפואי המתאים אשר יחווה דעתו האם אכן מדובר כאן בבסיס לתביעת רשלנות נגד בית החולים והאם הנזק שנגרם לך ברחם/שלפוחית השתן אכן נגרם כתוצאה מטיפול רשלני וחורג מסטנדרט רפואי מקובל שהיה יכול להימנע.

   מאחלת לך הצלחה ובריאות,
   שירלי מיור, עו"ד.

   • #44056 הגב
    אפרת
    אורח

    האם אני צריכה להגיע אל עורך הדין לאחר שכבר ביקרתי אצל רופא מומחה ? האם אני צריכה ללכת למומחה בתחום המיילדות והגניקולוגיה או האם רופא הנשים שלי יכול לסייע בנושא (סיכום רפואי שלו). תודה מראש

   • #44057 הגב
    עו"ד שירלי מיור
    אורח

    לשם הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית לא מספיק לצרף סיכום רפואי של הרופא המטפל אלא נדרשת חוות דעת רפואית אשר עומדת בסטנדרטים ודרישות החוק.
    איתור מומחה מתאים בתיקי רשלנות רפואית הינו עניין חשוב ביותר ולעתים אף מורכב. לכן, מומלץ כי תפני לעו"ד המתמחה בתחום, לשם מתן ייעוץ פרטני ומעמיק יותר.

    בברכה,
    שירלי מיור, עו"ד.

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־קרע בשלפוחית

ביטול