רשלנות רפואית בניתוח

הדיון הזה מכיל 4 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י   מערכת האתר לפני 1 שנה, 11 חודשים.

 • מאת
  דיון
 • #46464 תגובה

  שחר

  שלום רב,
  לפני כ 3 חודשים עברתי ניתוח קילה באזור המפשעות. מאז הניתוח, למרות שהרופא כל הזמן אומר לי שזה יעבור יש לי כאב חזק באזור הניתוח עתמו ובאזור האשך השמאלי, הרבה יותר חמור משהיה לפני הניתוח. ממה שראיתי הכאבים אמורים להיעלם לאחר חודש חודשיים, אבל הם עדיין חזקים ועוצמתיים כמו כשבוע לאחר הניתוח. הכאבים פוגמים לי בתפקוד ובשגרת החיים. הרופא,כמובן, טוען שהניתוח בוצע היטב אבל זה לא מסביר למה כואב לי כל כך. האם יש מקום לתבוע, כי לפני הניתוח חתמתי על מסמך שאומר שיכול להיות תופעות לוואי. עדיין יש לי הרגשה שהרופא לא עשה עבודה טובה, גם מהגישה שלו ובעיקר מהעובדה שמאד מאד כואב לי. מה ניתן לעשות?

 • מאת
  תגובות
 • #46465 תגובה

  עו"ד רן שפירא

  כאב הוא עניין סובייקטיבי וקשה על בסיסו לסבור מדוע הוא נגרם, בוודאי מהפן המשפטי. מציע לך לבצע בירור רפואי מעמיק למקור הכאב ולאחר מכן, כאשר יודעים את מקורו לבחון את משמעות הדברים מבחינה משפטית ככל ותהיה.

 • #50781 תגובה

  ראובן עורקבי

  עברתי ניתוח החלפת מפרק ירך במרץ 16 אני בן 61 וניתוח חלקי. סבלתי מכאבי תופת 5 חודשים פניתי לרופאים מומחים בנושא וכולם שאלו מדוע ניתחו אותי חלקי .וקבעו שאני צריך לעבור ניתוח מלא .הרופא ה3 החליט לנתח מידית ואמר לי שהוא עושה רק השלמה שאלתי מדוע רק השלמה נענתי שאין טעם לשאלתי כמה זמן הניתוח ענה כחצי שעה עד שעה
  כשהיגעתילניתוח בתאריך23 לספטמבר הניתוח ארך כ3 שעות והועברתי למחלקה אחרי 9 שעות.
  ממתין לתשובה. תודה

 • #53197 תגובה

  מוחמד גנאים

  רשלנות רפואית בניתוח וכתוצאה מכך שותקה לי רגלי לגמרי וטוטלית.מה הוא סך הפיצוי המגיע לי.

 • #53199 תגובה

  מערכת האתר
  חבר

  שלום מוחמד,
  שאלתך כללית מדי. צריך לראות האם באמת מדובר ברשלנות רפואית, כמה אחוזי נכות יש לך? כמה סבלת ואתה עתיד לסבול בעתיד? אילו הוצאות היו לך בעבר ואילו הוצאות עתידיות צפויות להיות לך בעקבות הרשלנות, האם הכנסתך נפגעה? ועוד מספר שאלות.

  רק לאחר קבלת כל המידע הזה ניתן יהיה לעשות הערכה כלשהי של גובה הנזק.

  בהצלחה.

  שמואל קשיוב, עו"ד
  אלמוג – שפירא, משרד עורכי דין

מענה ל־רשלנות רפואית בניתוח

ביטול