איבוד תחושה

 • מאת
  דיון
 • #44069 הגב
  אסי
  Keymaster

  על מנת לעקור שתי שיני בינה עברתי הרדמה על ידי רופא שיניים פרטי אצלו אני מטופל מזה שנים. במהלך ביצוע הזריקה הרגשתי כאבים אדירים ובלתי רגילים והרופא אמר לי שזה "בסדר". בפועל, יום למחרת כל הפנים שלי התנפחו ותחושת ההירדמות לא חלפה. למעשה, עד היום למרות שחלפו כבר מספר חודשים אני לא מרגיש את איזור הלסת התחתונה והלחיים. האם זה סיכון שיכול להירגם כתוצאה מביצוע זריקת הרדמה ? קראתי כתבה באתרכם על כך שהיה על הרופא ליידע אותי על כל הסיכונים האפשריים בניתוח (אם עקירה נחשבת לניתוח), וזה לא מה שהיה. האם זה מקנה לי עילת תביעה ? תודה, אסי.

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #44070 הגב
   עו"ד שירלי מיור
   אורח

   אסי שלום,
   גם אם מדובר בסיכון שיכול להיגרם כתוצאה מזריקת הרדמה, כלל לא בטוח כי מדובר בסיכון סביר שלא היה יכול להימנע ע"י טיפול זהיר ומקצועי יותר. במידה ומדובר בסיכון שהתממש כתוצאה מטיפול לא סביר ו/או טיפול לא מקצועי שהסב לך נזק, בהחלט ישנו בסיס לטענות בדבר רשלנות רפואית.
   ייתכן כי נפגע לך עצב כלשהו בפה, ייתכן שמדובר בגורם אחר. בכל מקרה, לא נראה סביר שבמשך מספר חודשים אינך מרגיש את הלסת התחתונה והדבר אינו אמור לקרות באופן עקרוני.
   מומלץ לבדוק את הנושא לעומק ולפנות לעו"ד המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית לשם קבלת ייעוץ פרטני ומעמיק יותר באשר לשלבים הבאים שיש לנקוט.

   מאחלת לך בריאות,
   שירלי מיור, עו"ד.

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־איבוד תחושה

ביטול