פטור ממס

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  עו"ד שירי גליקמן לפני 6 שנים, 10 חודשים.

  • מאת
    דיון
  • #40790 תגובה

    שלום

    קבלתי מועדה לפטור ממס של ב.ל. 80% נכות צמיתה מ- 1.6.12 .
    האם אני זכאי לפוטר ממס?

  • מאת
    תגובות
  • #40791 תגובה

    עו"ד שירי גליקמן

    בוקר טוב שלום.

    סעיף 9(5) לפקודת מס הכנסה מקנה זכאות לפטור ממס לנכה שהוכרה לו 100% נכות או לחילופין נכה שיש לו נכות משוקללת מעל 90% נכות או לעיוור, כאשר הפטור מוענק רק למי שתקופת הנכות הכוללת שלו הינה מעל 184 ימים.
    לפיכך, לאור הנתונים שציינת מפנייתך נראה כי לא תהיה זכאי לפטור ממס הכנסה לפי הקריטריונים של ביטוח לאומי.
    באם יהיו לך שאלות נוספות, תוכל לפנות אל משרדנו באמצעות הפורום או דף יצירת הקשר שבאתר.

    המשך יום נעים,

    שירי גליקמן, עו"ד
    אלמוג – שפירא, משרד עורכי דין.

מענה ל־פטור ממס