אסתטיקה

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י   מערכת האתר לפני 2 שנים, 3 חודשים.

 • מאת
  דיון
 • #52778 תגובה

  נועה

  שלום. אספר בקצרה. ניתוח אסתטי בחזה לאחר 3 שבועות חשתי כאבים בשד. הגעתי לבית חולים עם השעות שבהן אני מתייסרת אני בעצם מאבדת זמן.לאחר 9 שעות הוכנסתי לניתוח חירום .המוגלובין ירד ל6 .הביאו לי 2 מנות דם והתגלו 2 עורקים מדממים. השתל הוצא. 3 חודשים הייתי עם שתל 1. חזרתי לרופא ולאחר 4 חודשים מאז המקרה החזיר לי את השתל. כשאני מפעילה שריר יש לי עיוות בקידמה של החזה כך שאם אני עם בגד ים או גופיה פשוטה אני תמיד דואגת לא להפעיל שריר או להסתיר. לא מרוצה . דבר נוסף הייתי בשמירת הריון בסיכון עקב אנמיה עוברית כיהתברר שיש נוגדנים עקב זה שבעבר נתנו לי 2 מנות דם (באותו ניתוח שסיפרתי)

 • מאת
  תגובות
 • #52862 תגובה

  מערכת האתר
  חבר

  נועה ערב טוב,

  את מעלה בשאלתך למעשה שני צמתים בהם קיימת אפשרות שהייתה רשלנות.
  לגבי הצומת הראשון, קיימת אפשרות שהניתוח האסתטי בחזה בוצע בצורה רשלנית, אי אפשר לדעת את זה רק על סמך מה שאת מספרת ולכן אני ממליץ לך לפנות לעורך דין שיתייעץ עם מומחה רפואי רלוונטי לסוגייה על מנת שזה ייתן את דעתו האם במקרה הנוכחי מדובר בהתנהלות רשלנית.

  לגבי הצומת השני, היית בשמירת הריון עקב אנמיה עוברית שהתפתחה כתוצאה ממנות הדם שקיבלת. על פניו דבר כזה לא אמור לקרות וזאת משום שבמצבי החירום בהם אין זמן לעשות הצלבה בין התורם למקבל הדם בתי החולים פשוט נותנים דם מסוג O שלילי או פשוט מסוג O. בכל אופן במקרה זה בניגוד למקרה הקודם גם אם יש רשלנות צריך לראות אם נותר נזק כלשהו.

  המלצתי נותרה זהה כמו במקרה הקודם. עורך דין חייב להתייעץ עם מומחה כדי לבדוק האם יש במקרה זה מקום להגשת תביעה בקשר לניתוח האסתטי וכן בקשר למנות הדם שקיבלת. הבדיקה צריכה להיות הן לעניין קיומה של רשלנות והן לעניין היוותרותו של נזק.

  בהצלחה.

  שמואל קשיוב, עו"ד

מענה ל־אסתטיקה