ביטוח מקיף

  • מאת
    דיון
  • #42844 הגב
    אושרת
    Keymaster

    עשיתי תאונה עם האוטו, לא היה עליו כל ביטוח, האם אני יכולה ללכת לחברת ביטוח, לבטח את האוטו ואז הם ישלמו לי את התיקון לאוטו אפילו שהתאונה קרתה לפני שעשיתי את הביטוח?

מציג 0 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #42845 הגב
      עו"ד רפאל אלמוג
      אורח

      אושרת שלום,
      מעבר להיות הדבר התנהגות בלתי ראויה, אנו לא ממליצים לך גם לבצע את האמור.
      לא ניתן לערוך ביטוח למקרה ביטוח שכבר נתבטל (סעיף 16 לחוק חוזה הביטוח). מעבר לכך, מדבר בהסתרת מידע מחברת הביטוח, בחוסר תום לב, אשר עשויה להשפיע על זכאותך במקרה והמידע יגיע לידי חברת הביטוח.

      בכבוד רב ובברכה,

      עו"ד רפאל אלמוג
      אלמוג-שפירא, משרד עו"ד

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־ביטוח מקיף