בעיה בתוספתן

 • מאת
  דיון
 • #44181 הגב
  עדינה
  מנהל בפורום

  בעקבות כאבי בטן עזים פניתי לרופא המשפחה אשר חשד כי אני סובלת מדלקת בתוספתן ולכן התחלתי בבירור רפואי. תוך כדי הבירור הרפואי התחלתי לסבול משלשולים ואף ירדתי במשקל. לאחר בירור רפואי ממושך ולאחר שאושפזתי בבית חולים עקב הסימפטומים הנ"ל נמצא שאני סובלת ממחלת קרוהן אשר עד לאותו רגע בכלל לא נדונה ולא טופלתי לגביה. האם אפשר להגיש בשל האיחור באבחון תביעת רשלנות רפואית ?

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #44182 הגב
   עו"ד שירלי מיור
   אורח

   עדינה שלום,
   שאלתך תלויה במספר דברים שאותם יש לבחון: ראשית, האם עצם האיחור באבחון גרם להחמרת מצבך ? האם יתכן כי לו הייתה מתגלה הבעיה במועד מוקדם יותר ניתן היה לטפל בה וייתכן שאף היה נמנע אשפוזך ? אלו שאלות שיש לבחון אותן וייתכן מאוד שבמקרה זה האבחון המאוחר לא היה משמעותי והתוצאות הרפואיות היו מגיעות בין כה וכה ולאיחור במקרה זה אין רלוונטיות. כמו כן, יש לבחון האם הסימפטומים מהם סבלת היו צריכים לעורר את חשדו של רופא המשפחה דווקא בכיוון מחלת הקרוהן והאם היו בדיקות מסוימות הכרחיות שהוא נמנע מהן.
   לשם קבלת תשובות לשאלות אלה, יש לבחון לעומק את תיקך הרפואי ולהתייעץ במקביל עם עו"ד המתמחה בתחום הרשלנות וכן עם מומחה רפואי מתאים. לאחר קבלת התשובות לשאלות הנ"ל, ניתן יהיה להשיב בצורה מקצועית יותר לשאלתך האם יש כאן בסיס לתביעת רשלנות רפואית.

   מאחלת לך בריאות שלמה,
   שירלי מיור, עו"ד.

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־בעיה בתוספתן