גרורות סרטן

 • מאת
  דיון
 • #44136 הגב
  אניה
  Keymaster

  בעלי חולה במחלה הארורה (סרטן הערמונית) והוא טופל במחלקה אונקולוגית באחד מבתי החולים בארץ. לאחר טיפול כימותרפי ממושך, היה נדמה שבעלי חוזר לשגרה ומרגיש טוב יותר. במסגרת הביקורים שלנו בבתי החולים גם נאמר לנו שהמחלה נעלמה ושלא רואים יותר גרורות. אלא, שבעלי ממשיך לסבול מכאבים ומגבלות רבה, כגון כאבים מפושטים בגוף, עייפות, חולשה, הקאות ושלשולים. הרופאים התעקשו במשך זמן ארוך שהכל בסדר ושאין גרורות. בבדיקה שעשינו לא מזמן נמצאו גרורות נוספות שאם היו מוצאים אותם בזמן ייתכן והיה ניתן לטפל בהם. כעת ייתכן ולא ניתן יהיה לטפל בהם בשל העובדה שמדובר בגרורות רציניות. אני לא מבינה איך הגענו למצב כזה ומה עלינו לעשות ?

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #44137 הגב
   עו"ד חיים שאמלי
   אורח

   אניה שלום,

   מצער לדעת על המקרה.
   מבחינה משפטית, הרשלנות של המוסד הרפואי ושל הצוות המטפל יכולה להתבטא גם באבחון לא נכון/מאוחר. יחד עם זאת את התשובה המקצועית והמדויקת יותר יכול לתת מומחה רפואי שיבדוק את התיעוד הרפואי הרלבנטי.
   בשלב הראשוני אני ממליץ לך לאסוף את כל התיעוד הרפואי מבית החולים ומקופת החולים ולפנות לעורך דין הבקיא בתחום הרשלנות הרפואית. עורך הדין יוכל להפנות אתכם למומחה רפואי רבלנטי על מנת לקבל תשובות אם היה מקום לרשלנות רפואית במקרה שלכם.

   בברכת בריאות שלמה,
   חיים שאמלי, עו"ד

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־גרורות סרטן