הגדלת חזה

 • מאת
  דיון
 • #44229 הגב
  דנה
  מנהל בפורום

  עברתי ניתוח להקטנת חזה. לאחר הניתוח נותרו לי צלקות ארוכות ומכאיבות, ובנוסף נגרם עיוות בלתי רגיל בצורת השדיים. לפני שעשיתי את הניתוח החתימו אותי על טופס מסוים שממנו אני מסיקה כי צלקות הן סיכון אפשרי, אך האם זה אומר שהטיפול שניתן לי היה טוב ? האם זה שולל את זכותי להגיש תביעת רשלנות רפואית ? ומה לגבי העיוות שנגרם ? אני לא מוכנה לוותר. נגרם לי עוול נפשי כבד ביותר ואני זקוקה לעזרתכם.

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #44230 הגב
   עו"ד שירלי מיור
   אורח

   דנה שלום,
   המקרה שאת מתארת אכן נשמע קשה ועל פניו, מעלה נורות אדומות.
   ניתוחים להגדלת/הקטנת חזה, ובכלל ניתוחים אסתטיים מחייבים את המוסדות הרפואיים שמבצעים אותם בחובות מוגברות של טיפול זהיר עם דגש רב על תוצאה אסתטית, שכן אלו ניתוחים שאינם מיועדים להצלת חיים בד"כ, אלא כדי לשפר מצב חיצוני קיים. במידה ונגרמת התוצאה ההפוכה, והניתוח גרם לכיעור במקום שיעשה את ההיפך, יש בהחלט מקום לבדוק מה בוצע כאן לא כשורה והאם הניתוח בוצע באופן רשלני וחורג מסטנדרטים רפואיים.
   המסמך עליו את חתמת שבו מצוין כי צלקות הן סיכון אפשרי עדיין לא פותר את המוסד הרפואי שבו עשית את הניתוח מכל אחריות לנזק ובוודאי שלא מכסה על מקרים שבהם הנזק נגרם כתוצאה מטיפול רשלני במהלך ו/או לאחר הניתוח.
   אני מציעה כי תאספי את מלוא המסמכים הרפואיים הנוגעים לעניין ותצרי קשר עם משרד עו"ד רשלנות רפואית לשם בירור המקרה יותר לעומק. אין סיבה שתוותרי, בוודאי שלא בשלב מוקדם זה.

   הנך מוזמנת ליצור קשר עם משרדנו דרך הלינק המופיע באתר זה "ייעוץ אישי" ונשמח לסייע.

   בהצלחה,
   שירלי מיור, עו"ד.

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־הגדלת חזה