ועדת צר"מ

 • This topic has 4 תגובות, 3 משתתפים, and was last updated לפני 10 חודשים by עו"ד רפאל אלמוג.
 • מאת
  דיון
 • #52998 הגב
  זקוקה לעצה
  אורח

  שלום רב,אני נכת צהל 30 אחוז עם השלמה לחצי משרה,לאחר מספר שנים של אישורים להשלמה כרגיל ,עכשיו נדרשה ממני להופיע בפני ועדה צרמ, לאור המצב הקיים והמסמכים מהרופאים של משרד הביטחון המצב החמיר וההמלצות לחצי משרה נשארו רלוונטיות מתמיד,לאור היכרותי בועדה הזאת(טראומה שחוויתי לפני מספר שנים ממנה)האם כדאי לי לקחת עו"ד שייצג אותי בפני הועדה ?האם סביר שהוועדה תחליט אחרת מחצי משרה? כלומר שאני כשרה למשרה מלאה בסותר מההמלצות הרפואיות מרופא מטעמם?
  תודה

מציג 2 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #53003 הגב
   מערכת האתר
   חבר

   שלום רב
   מטרת הוועדה לקבוע האם את מסוגלת לעבוד אם לאו. איני מכיר את מצבך הרפואי אך חשוב לדעת שיש לוועדה סמכות לקבוע שאת מסוגלת לעבוד (גם אם זה לאחר פרק זמן רב). באפשרותך לפנות למומחה בתעסוקה מטעמך שיערך את מצבך בטרם מועד הועדה. כמו כן, אמליץ לך להתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום על מנת שיוכל לבחון את מצבך הבריאותי ולסייע לך במעמד הוועדה.
   בהצלחה.

   בכבוד רב ובברכה,
   רועי לייכטמן, עו"ד
   אלמוג – שפירא, משרד עורכי דין

  • #55012 הגב
   שרית כהן
   אורח

   שלום,
   מוכרת כנכת צ’ה״לא משנת 1995 שנים ראשונות 20% על סעיף של אקזמה(בזמנו הוכרתי כתקדים על אורטיקריה כרונית ובגלל שלא היה סעיף תואם למחלה הנ״ל נרשמה סעיף אקזמה … אני מקבלת כבר 25 שנים זכרות לטיפולים בחמי מרפא 28 ימים בים המלח ותרופות קשורות למחלות עור פסוריאזיס ואלרגיה והערב קיבלתי מכתב שהחליטו לבטל מכיוון שאני מוכרת על אורטיקריה?? היום יש כבר סעיף שתואם את המחלה הנ״ל . האם יכולים לבטל לי את הזכויות הנ״ל אחרי 25 שנים, שכן יש לי גם פסוריאזיס שבעצם היום אומרים שאני לא מוכרת בסעיף מותאם ואני צרכה לקבל הכרה. ז״א לתבוע מחדש ולהשקיע הון כסף .
   אודה לתגובתכם / עצתכם בהקדם .
   בברכה
   שרית כהן

   • #55028 הגב
    עו"ד רפאל אלמוג
    מנהל בפורום

    שלום שרית,
    לאור תיקון החוק והוספת סעיף המכיר במחלת אורטיקריה המזכה באחוזי נכות, עלייך לתבוע את הביטוח לאומי בשנית לשם הכרתך מחדש. אולם, העובדה כי הוכרת בעבר כחולת אקזמה, ככל הנראה תסייע לך רבות בתביעה החדשה להכרתך כחולה אוריקריה ותקל עלייך בוועדות הרפואיות.

    בברכה,

    רפאל אלמוג, עו"ד
    אלמוג – שפירא, משרד עורכי דין

  • #58641 הגב
   חיים
   אורח

   מקבל שעות ליווי לשעות היום בלבד
   באם יפחיתו את מספר השעות אוכל לערער על ההחלטה המרושעת

   • #58676 הגב
    עו"ד רפאל אלמוג
    מנהל בפורום

    חיים שלום,

    ניתן לערער על החלטות המתקבלות ע"י ועדת הליווי.
    מומלץ להיוועץ בעו"ד הבקיא בתחום.

    בברכה,
    רפאל אלמוג, עו"ד

מציג 2 תגובות משורשרות
מענה ל־ועדת צר"מ

ביטול