חוסר קבלת טיפול רפואי למרות שיש צורך בטיפול

 • מאת
  דיון
 • #58486 הגב
  דני
  אורח

  שלום, יש לי אסימטריה בעצמות הפנים: זיגומה מימין שקועה, לסת עליונה שקועה בשני הצדדים, וסטייה לסת תחתונה וסנתר. בעקבות זאת יש לי מראה לא אסטטי הבולט במיוחד באיזור העיניים וגורם לראייה כפולה. שנים אני מנסה לגלות ולהבין מה יש לי אך הרופאים לא אבחנו נכון או יותר נכון לא רצו לגלות לי. מכיוון שהבעייה מתבטאת גם בארובות העיניים וגם בלסתות, הלכתי לבדיקות בשני התחומים. קודם הלכתי לאוקולופלסטיקאים , שניסו לקצר גובה עפעף שלא צלח מכיוון שהאבחון לא נכון וזה ניתוח רשלני, צריך לטפל בעצמות הפנים. למרות שטענתי יכול להיות שיש לי שברים בארובות אך הרופא שטיפל בי בזמנו טען שאין. יותר מאוחר במשך השנים בביח מחלקת אוקולופלסטיקה בצילום נכתב שיש שברים בשתי הארובות אך אין צורך לטפל. פניתי למחלקת פה ולסת בבילינסון וטענתי לאסימטריה בפנים וקליקים במפרק, הרופא הסכים איתי שיש ןאיכשהו הוא ניסה למשוך אותי שאקבל טיפול אצלו באופן פרטי כי הקופה לא מממנת, הסכמנו שאם אשיג אישור מהקופה נתקדם. אכן השגתי אישור מהקופה ואז אמר לי שהוא יעשה ישיבת צוות במחלקה וידונו, הפלא ופלא דחו אותי מלטפל בי למרות האישור שקיבלתי מהקופה, ולמרות הממצאים. האם אני יכול לתבוע על עוגמת נפש, על חוסר אבחון נכון, גם של רופאי העיניים, וגם של מחלקת פה ולסת בבילינסון(בעיקר הם) כי יכלו לטפל בי מזמן. זה מונע ממני ליצור זוגיות והשנים עוברות. כרגע בן 36 . הייתי שמח לקבל עזרה שקודם אקבל טיפול הולם, ניתוח. וגם פיצוי על עוגמת נפש. אשמח לתשובה.

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #58503 הגב
   עו"ד רפאל אלמוג
   מנהל בפורום

   דני שלום,

   ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית כאשר ניתן להוכיח שהטיפול הרפואי הרשלני גרם נזק בגוף ו/או בנפש העולים כדי נכות. בהיעדר נזק מעין זה, לא יהא כדאי כלכלית להגיש תביעת רשלנות רפואית.
   לא ברור משאלתך מה הנזק שנותר, אם בכלל. אך, ככל ונותר בהחלט מומלץ לבחון את הנושא, בעזרת רופא מומחה.
   מכל מקום, על מנת לבחון את טיב הטיפול שניתן לך ומהו הנזק שנגרם בעטיו, מומלץ להיוועץ עם עו"ד העוסק בתחום אשר ייפנה למומחה רפואי רלוונטי.

   בריאות והצלחה,
   רפאל אלמוג, עו"ד

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־חוסר קבלת טיפול רפואי למרות שיש צורך בטיפול