טיפול לייזר

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  עו"ד רפאל אלמוג לפני 8 שנים, 10 חודשים.

 • מאת
  דיון
 • #43983 תגובה

  שמחה

  לפני זמן קצר עברתי טיפולי הסרת שיער בלייזר ומאז נותרו לי כוויות קשות מאוד. אף אחד לא אמר לי כשהגעתי למרפאה שישנה אפשרות שייגרמו לי כוויות כאלה. כאשר פניתי למרפאה על מנת לדרוש את כספי בחזרה, התעלמו ממני והיום נודע לי שהמרפאה בכלל פשטה את הרגל ואין עם מי לדבר. את מי אפשר לתבוע במצב כזה ? האם אפשר לתבוע למרות שהחתימו אותי על טופס שאומר שאני מבינה את הסיכונים שיש בטיפול ? האם אני יכולה לתבוע גם את הנזקים הקשים שנגרמו לי בגופי פרט לעלויות הטיפול ? אודה לעזרתכם הדחופה…

 • מאת
  תגובות
 • #43984 תגובה

  רותי ברקובי'ץ

  קרה לי מקרה דומה. אני ממש מעוניינת לדעת מה יגיבו לך, אם כן, גם אני אשמח לייעוץ. המצב שלי היה קל יותר ממה שאת מתארת אך הסבל הרב בהחלט מזכיר את שלי!

 • #43985 תגובה

  עו"ד רפאל אלמוג

  שמחה שלום,
  טרם אתייחס לשאלותיך לגופו של עניין, תשומת ליבך לכך שייתכן והליך משפטי כנגד המרפאה לא יהיה יעיל בנסיבות העניין, שכן לא בטוח יהיה ממי להיפרע. יש לבצע חקירה כלכלית, לבחון האם יש ביטוחים למקום ועוד שאלות, שעידף לבדוק אותם בתחילת הדרך.
  באשר לכוויות – אמנם מדובר בסיכון נפוץ עליו לרוב עומדים בתחילת הטיפול ואף מחתימים על טופס "הסכמה מדעת", אך אין בכך כדי לשלול אפשרות הגשה של תביעה במקרים המתאימים, כגון במקרה של חריגה מסטנדרט רפואי סביר. ככל ויימצא שיש לך עילת תביעה, תוכלי לתבוע כמובן את כלל הנזקים הניתנים בהליכים כגון אלה, ובין היתר כאב וסבל, הוצאות רפואיות, עזרת צד ג', הפסדי שכר ואף החזר של עלויות הטיפול.
  המקרה שלך מחייב בדיקה של עורך דין רשלנות רפואית.
  בהצלחה ורפואה שלמה.

מענה ל־טיפול לייזר