כתב ויתור וסילוק

 • מאת
  דיון
 • #44161 הגב
  limor
  מנהל בפורום

  עברתי ניתוח להגדלת חזה שהסתבך וגופי דוחה את אחד השתלים. הבעיות התחילו מיד אחרי הניתוח והייתי במעקב מאז (חודשיים בערך). לאחרונה נודע לי כי עליי לעבור ניתוח מתקן בדחיפות (קבעו לי ממש יומיים למחרת) ומיד נשלח לי ע"י עו"ד כתב ויתור וסילוק שללא חתימה עליו לא אוכל להיכנס לניתוח המתקן הדחוף הזה.
  אותו כתב ויתור מצהיר בגדול שאף אחד לא אחראי יותר לאחר הניתוח המתקן על מה שיקרה איתי. מה עליי לעשות??זה חוקי בכלל??

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #44162 הגב
   עו"ד שירלי מיור
   אורח

   לימור שלום,
   חשוב מאוד לדעת כי חתימה על כתב ויתור וסילוק בנסיבות אלה היא מהלך משמעותי ביותר שבו למעשה את מוותרת לחלוטין על זכותך לתבוע בגין הנזקים שנגרמו לך. על כן, טוב עשית בכך שלא מיהרת לחתום על טופס שכזה. מכל מקום, מומלץ לקבל ייעוץ משפטי פרטני מעו"ד שיעבור על הטופס הספציפי עליו את מתבקשת לחתום לשם בחינת הנושא מבחינה נקודתית יותר.
   בנוסף, היות ומדובר למעשה בניתוח אלקטיבי אסתטי וכן מאחר ומדובר בניתוח מתקן דחוף ביותר, לא ניתן לחייב אותך לחתום על טופס כזה ובוודאי שאין לעשות זאת כתנאי לפני ניתוח שאמור להתבצע בדחיפות ובכך למעשה להעמיד אותך במצב לחץ. יש על נושא זה פסקי דין רבים.
   כמו כן, בנוסף להתייעצות עם עו"ד, מומלץ כי תפני בנוסף למומחה רפואי בתחום הפלסטיקה אשר יבחן את המקרה שלך וייתן חוות דעתו האם הסיבוך שנגרם לך בניתוח הראשון הוא כתוצאה מפעולה רשלנית כלשהי של מי שביצע את הניתוח.

   מאחלת לך רפואה שלמה,

   שירלי מיור, עו"ד.

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־כתב ויתור וסילוק