לשון הרע

 • מאת
  דיון
 • #40325 הגב
  סוהא
  מנהל בפורום

  אני מורה קבועה בבית ספר מסויים . לפני חודש קיבלתי הודעה שאני עוברת לבית ספר אחר בגלל אי רישום תלמידים וצמצום שעות . אחרי בירור ושיחות עם גורמים התברר שהמנהל לא מעוניין בי ולא רוצה שאמשיך ללמד אצלו ! ובשיחה טלפונית עם ראש ועד ההורים הודה בפניי שהוא כתב מכתבים נגדי לרשת המעסיקה ולעירייה ובה כתוב שאני מהווה סכנה לתלמידים ( ראש ועד ההורים לא מכיר אותי אישית ולא ישב איתי אפילו וכתב את הדברים לפי בקשת המנהל וסגנו) .אחרכך אני ביקשתי עותק מהמכתבים האלו אבל אף אחד לא נתן לי מענה והפסיקו לענות לי לטלפונים ולהודעות . ובמקרה שאל אותי אחד המפקחים אם מתנהל ביני לבין מורה מסויים מבית ספר קרוב רומן (כי כך שמע)! ושזה לדעתם פוגע בשמו הטוב של בית הספר ! רק להבהיר , אני אישה נשואה עם 3 ילדים וכמעט לא ישנה בלילות בגלל כל הסיפור הזה .
  אותו אדם מהרשת שמסר לי שהחלטת ההעברה היא לא בדיוק בגלל השעות אלא כי המנהל מבקש זאת . חזר בדבריו ומתעקש עכשיו כי הבעיה אכן קיצוץ בשעות )
  האם יש לי זכות להגיש נגדם תביעה בשל לשון הרע למרות שאני בטוחה שהם יכחישו את כתיבת המכתבים ???

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #40326 הגב
   עו"ד שירי גליקמן
   אורח

   סוהא שלום.

   יש לבחון מה מהות לשון הרע שהיתה בעניינך ובפני אלו גורמים הועלתה. אני ממליצה לך לפנות עם מלוא התיעוד הרלוונטי (ככל וישנו) לעו"ד הבקיא בתחום לצורך בחינה של הדברים לעומקם ובחינת כדאיות הגשת תביעת לשון הרע.

   המשך יום נעים,
   שירי גליקמן, עו"ד
   אלמוג-שפירא, משרד עורכי דין

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־לשון הרע