מציאת מומחה חוות דעת

 • מאת
  דיון
 • #58408 הגב
  דינה
  אורח

  שלום. אנחנו מטופלות אצל עורך דין שמתמחה ברשלנות רפואית אחרי שנגרם מוות לאבא שלי. עורך הדין עובד עם חברה שמוצאת לו מומחים רפואיים למתן חוות דעת. בסוף חודש יוני מצאו מומחה שרצה כסף על פגישה עמנו טרום בדיקת המסמכים) העניין נורא מורכב וקשה לכן מתעקשות להפגש עם המומחה לפניי. סרבנו למומחה הזה למרות שהוא מנהל מחלקה ומאז הם מחפשים מומחה חדש…כבר עברו כמעט 3 שבועות ועוד לא מצאו.
  כמה זמן יכול לקחת למצוא מומחה במיוחד בתקופת הקורונה

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #58431 הגב
   עו"ד רפאל אלמוג
   מנהל בפורום

   דינה שלום,

   שימי לב כי שאלתך אינה שאלה משפטית.
   מכל מקום, עלול לקחת זמן רב עד למציאת מומחה מתאים, לעיתים אף מספר חודשים ויותר מכך, ובמיוחד כעת בתקופת הקורונה.

   בברכה,
   רפאל אלמוג, עו"ד

  • #59563 הגב
   תמר בן עמי
   אורח

   בס"ד אני בת 63 יצאתי לפנסיה בכסף שקיבלתי קצת רציתי לסדר את השיניים היו לי שניים מסדר צה"ל חיוך שובה לבבות ביקשתי טיפול אסטטתי שילמתי 43 אלף שח טרם סיימתי עשו לי כתרים בחזית הפה מצב גרוע עקום מאוד ומתסכל לא מסוגלת לקבל את המצב אני רוצה להגיש תביעה בגין החזרת הכסף ללכת למרפאה פרטית קופת חולים לא המקום האם אפשר לטפל בזה ?תודה מקרב לב

   • #59588 הגב
    עו"ד רפאל אלמוג
    מנהל בפורום

    תמר שלום,

    בכדי להגיש תביעת רשלנות רפואית, יש להוכיח שהרופא התרשל בטיפול ושכתוצאה מכך נגרם נזק לצמיתות. לצורך כך, יש לקבל חוות דעת רפואית מרופא מומחה שיבחן את טיב הטיפו והנזק שנגרם.
    לחילופין, באפשרותך להגיש תביעה בעילה כספית (ולא נזיקית) ללא צורך בחוות דעת רפואית. כך או אחרת, מומלץ להיוועץ בעו"ד העוסק בתחום.

    בברכה,
    רפאל אלמוג, עו"ד

מציג תגובה משורשרת 1
מענה ל־מציאת מומחה חוות דעת