ניתוח אף כושל

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  עו"ד שירלי מיור לפני 8 שנים, 10 חודשים.

 • מאת
  דיון
 • #43991 תגובה

  רון

  לפני כשלוש שנים עברתי ניתוח אף אצל מומחה פרטי שהבטיח לי הבטחות על גבי הבטחות. בסופו של יום הניתוח יצא פשוט בלתי תקין (שלא לדבר על האסתטיות). פניתי למומחה אחר, שאמר לי במילים עדינות שמזה זמן רב לא נתקל בניתוח כל כך כושל. מאז אני סובל מלבד לבעיות החיצוניות מבעיות בנשימה. האם יש קשר בין הדברים ? איך בודקים את זה ? האם אני יכול להגיש נגד הרופא תביעה ? רון

 • מאת
  תגובות
 • #43992 תגובה

  עו"ד שירלי מיור

  רון שלום,
  יש לבחון מספר דברים בטרם ניתן יהיה לענות על השאלה האם ניתן להגיש תביעת רשלנות כנגד הרופא.
  מאחר ומדובר בניתוח שמטרתו היא אסתטית ופחות טיפולית, הרי שבניתוחים מהסוג הזה קיימת משנה חשיבות לתוצאה האסתטית המתקבלת, זאת מלבד לנזקים הנוספים שיינתן ונגרמו לך.
  מומלץ לברר עם מומחה אחר (אותו מומחה שפנית אליו או מומחה נוסף)באיזה אופן כשל הניתוח והאם אכן מדובר בחריגה מסטנדרט רפואי או שמדובר בסיכון סביר אשר יכול להתממש ואכן התממש בניתוח מסוג כזה. בהקשר זה, נשאלת השאלה האם הוסברו לך כל הסיכונים האפשריים בניתוח כזה? האם חתמת על מסמך כלשהו לעניין זה? (בד"כ חותמים על טופס הסכמה מדעת טרם הניתוח).
  מעבר לכך, באשר לבעיות הנשימה מהן אתה סובל, מומלץ בהחלט לבחון האם ישנו קשר בין הדברים וייתכן מאוד שהתשובה היא חיובית. מומלץ כי תפנה למומחה פלסטיקאי או מומחה א.א.ג שיחווה את דעתו בנושא, על מנת שניתן יהיה לראות אם ניתן להתקדם בכיוון הזה.

  מקווה שקיבלת מענה לשאלתך,

  מאחלת לך בריאות!

  שירלי מיור, עו"ד.

מענה ל־ניתוח אף כושל