ניתוח גב בעיכוב

 • מאת
  דיון
 • #57574 הגב
  שלמה רוזנברג
  אורח

  ערב טוב,
  עברתי ניתוח בעמוד השדרה בעקבות פריצת דיסק , הניתוח בוצע מיד עם הגעת תוצאות הבדיקות , הרופא הגדיר את ההחלטה שלו שלאור התוצאות הוא חייב לנתח במקום.
  ארבעה ימים לפני הניתוח הייתי בבית החולים שבו ניתחו אותי על אותה בעיה (כאבי גב ללא יכולת ביצוע פעולות בסיסיות)והרופאים שהיו בחדר המיון שחררו אותי ללא בדיקות וללא צילום כל שהוא, הדבר היחיד שקיבלתי זה זריקה וכדורים משככי כאבים.
  שאלתי היא,
  אם הרופאים ששחררו אותי היו מבצעים את כל הבדיקות הנדרשות לא הייתי מגיע אחרי ארבעה ימים עם אותה בעיה ואז החליטו לנתח אותי לאחר שביצעו את כל הבדיקות הנדרשות ואז היה נמנע הנזק שיש לי היום.
  חוסר תחושה ברגל שמאל ובכף רגל שמאל , עייפות , מוגבלות בפעולות בסיסיות (גריבת גרביים) קושי בישיבה ממושכת וקושי בנהיגה למרחקים

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #57603 הגב
   עו"ד רפאל אלמוג
   מנהל בפורום

   שלמה שלום,
   הגשת תביעת רשלנות רפואית מתאפשרת כאשר ניתן להוכיח שהצוות הרפואי שטיפל בך סטה מנורמות התנהגות מקובלות בתחום הרפואי הרלוונטי, וכן כי סטייה זו גרמה לנזק בלתי הפיך, באופן זה שהוא לא היה נגרם אלמלא הרשלנות לכאורה. על מנת לבסס תביעה כזו, יש לפנות לעו"ד העוסק התחום אשר ייוועץ עם רופא מומחה שיוכל לקבוע האם הייתה רשלנות ומהו הנזק בעטיה.

   בריאות והצלחה,
   רפאל אלמוג, עו"ד

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־ניתוח גב בעיכוב