ניתוח להגדלת חזה

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  עו"ד שירלי מיור לפני 8 שנים, 9 חודשים.

 • מאת
  דיון
 • #43993 תגובה

  ריקי

  עברתי לפני מספר חודשים ניתוח להגדלת החזה. לפני הניתוח התבקשתי להביא בדיקות שהרופא בכלל לא טרח לעיין בהם. לאחר הניתוח שמתי לב שהשדיים לא באותו גודל והם פשוט נראו זוועה. פניתי לרופא שעשה את הניתוח והוא אמר לי שצריך להמתין. כל פעם שהייתי הולכת אליו, היה אומר לי להיות סבלנית. בפועל עברו כבר מספר חודשים ועדיין השדיים שלי לא נראים טוב. המצב הזוגי שלי בינתיים הולך ומתדרדר. כעת, הרופא מומחה לבצע ניתוח חוזר אך מבקש להחתים אותי על טופס שאומר שאני מוותרת על אפשרות להגיש נגדו תביעה. מה עלי לעשות ? אינני יכולה להרשות לעצמי ביצוע ניתוח אצל רופא אחר מטעמים כלכליים.

 • מאת
  תגובות
 • #43994 תגובה

  עו"ד שירלי מיור

  תודה לך על פנייתך.
  חתימה על טופס שאומר שאת מוותרת על זכותך להגיש נגד הרופא תביעה בעתיד הינו טופס בעל משמעות משפטית גבוהה. בכל מקרה, לא מומלץ שתחתמי על טופס כזה מבלי להעבירו לעו"ד מטעמך לבדיקת הנוסח ומתן דעה משפטית.
  מעבר לכך, מומלץ כי בטרם תקבלי החלטה, תפני למומחה אחר בתחום הפלסטיקה על מנת לקבל דעה מקצועית באשר לתוצאות הניתוח שבוצע ומה ההמלצה לגבי המשך הטיפול (ייתכן שישנן חלופות נוספות מלבד לחלופה של ניתוח נוסף – מומלץ לבדוק זאת).
  במידה ומומחה אחר בתחום אומר כי מדובר כאן בניתוח שבוצע באופן רשלני ו/או בלתי מקצועי, ייתכן כי מומלץ לשקול את הבסיס להגשת תביעה כנגד הרופא.
  מומלץ כי תשקלי היטב בטרם את חותמת על מסמך בו את מוותרת על זכויותייך.

  מאחלת הצלחה !

  שירלי מיור, עו"ד.

מענה ל־ניתוח להגדלת חזה