נפילה בשרות משטרתי באמצע משמרת במהלך כניסה לדירה

 • מאת
  דיון
 • #54796 הגב
  גיל שבח
  אורח

  בשנת 1997 נפלתי בשירות משטרתי במהלך כניסה לדירה נפילה של כמה קומות בפיר מדרגות בפעילות מבצעית ביסמ מולא דוח פציעה והוכרתי עיי אגף השיקום בתחילה בתקופה שהייתי בבח ובבית 100 אחוז לאחר מכן 20 אחוז זמני לשנתיים. לערך ולאחר מכן ירד ל11 אחוז וחזרתי לשירות ההכרה היתה על אגן וגב תחתון , עם. החזרה לעבודה התלוננתי תמיד על כאבים בגב תחתון וגם כאבים בגב עליון אך הגב העליון לא נבדק לעומק , ועשיתי רק טיפולים במכבי טבעי וטיפולים במסגרת קופת חולים מכבי עפ בדיקת התיק הרפואי בשנת 2005 רופא קופת חולים הפנה אותי לבדיקת סיטי עקב התלונות החוזרות ונשנות גם בגב עליון עמוד שידרה צווארי ושם אותרו פריצות דיסק נוספות על הגב התחתון עקב החמרה במצב והמלצה לניתוח בעמוד שידרה צווארי ע״י כמה וכמה רופאים מומחי עמוד שידרה הגשתי תביעה חדשה להכרה בעמוד שידרה צווארי על סמך הדוח פציעה הישן משנת 1997 והתביעה הוגשה באפריל 2017 גם לפני כניסה של וועדת גורן לתוקף גם הוצאתי תיק רפואי ממכבי טבעי וגם תיק רפואי ממכבי כדי להוכיח שהתלוננתי על כאבים בגב עליון כבר בשנת 1999 זה כתוב בהסטוריה רפואית , אני עדיין משרת במשטרה אך לא בפעילות מבצעית עקב ההחמרה בגב במיוחד בגב העליון עמוד שידרה צווארי וכמו שרשמתי בעמוד שידרה צווארי
  המלצה לניתוח , עד היום כמעט שנתיים מיום הגשת התביעה לא זימנו לשום וועדה או בדיקת. רופא וגם לא דחו אותי הגשתי כמה שאילתות טלפוניות ואמרו שיחזירו תשובה תוך 30 ימי עבודה ולא החזירו תשובה , רק פעם אחת ב2018 ביקשו השלמה של ניירת רפואית שהושלמה , לציין שוב כי התיק הוגש גם לפני כניסת הנחיות וועדת גורן לתוקף לפני התאריך הקובע כדי למנוע בעיות בעתיד ואני גם עדיין בשירות פעיל , האם תהיה לי בעיה להוכיח את הקשר הסיבתי לגב בעליון עמוד שידרה צווארי ???? וגם האם זה הגיוני שכמעט שנתיים באפריל יהיו שנתיים לא זימנו אותי לרופא לבדיקת. קשר סיבתי וגם לא לשום וועדה לציין כי הוגש כתביעה חדשה ולא כהחמרה . .אשמח לייעוץ של עורך דין מומחה בנושא .

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #54810 הגב
   עו"ד רפאל אלמוג
   מנהל בפורום

   שלום גיל,
   ככלל, יש להגיש טופס התביעה תוך 3 שנים ממועד השחרור מהשירות הביטחוני שבזמנו אירע התאונה.
   אולם, הואיל ובידך מסמכים רפואיים המעידים על תלונותיך בסמוך למועד האירוע, תוארך תקופת ההתיישנות בהתאם לשיקול דעתו של קצין התגמולים ו/או מטעמו.
   לא ברור מדוע פנייתך לא זכתה לכל התייחסות ובכלל זה זימונך לועדה רפואית לבחינת התביעה, אך מומלץ לפנות בפנייה מסודרת אל קצין התגמולים, על מנת לקבל תשובה. יש לשלוח את הפניה עם אישור מסירה, וכמובן לכתב גורמים נוספים במערכת הצבאית ובמשרד הביטחון, בשל היעדר ההתייחסות.
   ככל ולא תימסר תשובה, ייתכן ולא יהיה מנוס מפניה לערכאות שיפוטיות. אך, קשה לי להאמין שלא תיתן תשובה.
   באשר לבחינת הקשר הסיבתי בין הליקוי בגבך העליון לתאונה, לצערי לא ניתן להשיב עליה בפורום זה, ללא כל עיון בתיעוד הרפואי ובדיקת הנסיבות לעומק. זוהי שאלה רפואית.

   בברכה,
   רפאל אלמוג, עו"ד

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־נפילה בשרות משטרתי באמצע משמרת במהלך כניסה לדירה