סיכום ביקור שלא תואם את המציאות

 • מאת
  דיון
 • #46505 הגב
  אירית
  מנהל בפורום

  נותחתי ביד ע"י רופא במדיקל שהינו רופא בבית חולים כפר סבא.ואת כל מעקב ההחלמה (")ביצעתי בבית חולים מאיר אצל אותו מנתח כשהוא כותב שהשבר מתאחה ובצילומים רואים שביכלל אין התאחות וגם שולח אותי לפיזוטראפיה והשבר גדל כל חודש אני בצילום וביקור אצל הרופא כ-5חודשים עם כדורי פרקוסט

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #46506 הגב
   עו"ד רן שפירא
   אורח

   לא הבנתי כל כך מה השאלה. אני מבין מדבריך שמה שנרשם אינו תואם לדבריך את המציאות. האם פנית וביקשת לשנות? מה המשמעות של הרישום המוטעה? על פניו, ככל והרישום מוטעה אך לא נגרם נזק בפועל איני רואה טעם בתביעה משפטית.

  • #51729 הגב
   צופיה
   אורח

   אני פניתי לבית חולים עקב כאבי בטן -כאבים עזים שהקרינו לי לגב כולל הקאות ובטן תפוחה במיון בדקו אותי רופא כירוג ושמעה את מקור הכאב והוא אמר שהוא יפנה אותי למחלקת נשים שהם יבדקו אם זה קשור אליהם ומחלקת נשים עשו אולטראסאונד וראו שהבטן מלאה בדם שאלתי מה עושים אמרו לי יש מקרים שזה נספג ויש מקרים שמנתחים בקשתי ניתוח כי לא יכלתי לסבול את עוצמת הכאב ורק אחרי יום וחצי כאשר ההמוגלובין היה במצב ירידה והדופק היה גבוהה מידי אז אמרו לי שיהיה בחדר התאוששות עד שיראו מה יעשו בסוף ניתחו אותי והאבחנה של הרופאים היתה שגויה וזה היה חלק מהמעעים שזרימת הדם לא הגיע וחלק מהמעיים הגיעו למצב נמקי והיה צריך לכרות חצי מהמעיים ?

מציג תגובה משורשרת 1
מענה ל־סיכום ביקור שלא תואם את המציאות

ביטול