סירוב חברת הביטוח לשלם

 • מאת
  דיון
 • #42231 הגב
  עפרה
  מנהל בפורום

  אמא מאובחנת כחולת דמנציה בשלב מתקדם מטופלת תרופתית כולל גמלת סיעוד מבטוח לאומי הולכת למועדון מיוחד לחולים במצבה.ישנה עובדת זרה 24 שעות,בתעודת רופא של אמא נאמר במפורש שהיא זקוקה לאפוטרופוס לגוף ורכוש עקב מצב הבריאותי.וכמובן שאנחנו בהליכים אולם לפני חודשיים אחרי ביקור של רופא פסיכיאטרי מטעם ביטוח כלל הוחלט מטעמם שאמא לא נחשבת חולת דמנציה יותר אלא סובלת מדיכאון והכדורים שהיא נוטלת גורמים לה להיות כמו שהיא,וביטלו לה את הגימלה.כמובן שעירערנו בפניהם פעמיים עם כל המסמכים הרלוונטים והם בשלהם שכל 10 הרופאים שאבחנו את מלתה של אמא כולל 2בכירים ביותר טועים ורק הרופא מטעמם צודק.איננו יודעים אם לצחוק או לבכות כי לפי דברהם אם היא תפסיק עם הכדורים היא תהייה בריאה.וחמור מכך שאין לנו שום אפשרות כספית לשלם לעורך דין וגם למטפלת מה עושים והאם יש למי לפנות האם מישהו עבר גם סיוט כזה?אשמח לכל עזרה או יעוץ

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #42232 הגב
   עו"ד רפאל אלמוג
   אורח

   עפרה שלום,
   צר לי לקרוא את הדברים הקשים שאת עוברת.
   לצערי, אנו נתקלים ביום יום בלא מעט מבוטחים שנדחים על ידי תאגידי הביטוח, ופעמים רבות שלא בצדק.
   יש לבחון את נימוקי הדחייה של חברת הביטוח בתיק שלכם, בעזרת עו"ד העוסק בתחום ורופא מומחה. ככל ואימך מאובחנת כסובלת מדמנציה והיא זקוקה להשגחה במרבית שעות היממה (וזה המצב למיטב הבנתי), הרי שהיא זכאי לתגמולי הביטוח. לא מכיר טיפול תרופתי שיכול לשנות את המצב.
   אשמח לעזור ולסייע בבחינה ראשונית של התיק, ובמידה ויש בסיס למאבק כנגד חברת הביטוח, אסביר לך את התהליך.
   חשוב שתדעי כי לרוב עו"ד גובים את שכרם בתיקים אלה על בסיס אחוזים מההצלחה בסוף ההליך, אם כי ישנם כאלה שגובים גם דמי פתיחת תיק. צריך גם להביא בחשבון שככל ותביעתך תתקבל, חברת הביטוח תצטרך לשאת גם בשכ"ט עו"ד, אם לא בכולו, ברובו.
   בשלב הראשוני, אני מציע שנדבר, על מנת שאוכל לקבל פרטים טובים יותר, ובמידת הצורך נזמן אותך לפגישת ייעוץ ראשונית.

   לרשותך בכל עת.

   בברכה,

   עו"ד רפאל אלמוג
   אלמוג-שפירא, משרד עורכי דין

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־סירוב חברת הביטוח לשלם