צניחת עפעף בעקבות הזרקת בוטוקס

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  רן שפירא, עו"ד לפני 4 חודשים, 3 שבועות.

  • מאת
    דיון
  • #55142 תגובה

    יעלה

    ב-11.4/19 ביצעתי ניתוח אף, שלפניו( 15 דקות) הזריק לי הרופא בוטוקס בצידי העיניים. לאחר 5-6 ימים איבדתי תחושה בעפעף העין הימנית והעין נראית כפוזלת. קטנה וחסרת חיות.
    לא הוסבר לי דבר לעניין הסיכונים הכרוכים בהזרקת הבוטוקס באיזור זה, ואף הוחתמתי על כך כ-10 דקות טרם כניסתי לניתוח האף.
    הרופא שהזריק הודה בטלפון כי זה קרה בעקבות הבוטוקס שהוא הזריק לי, וטען שאי אפשר לעשות דבר כדי לנטרל את ההשפעה ושזה ייעלם עוד מספר שבועות.
    האם יש לי עילה מספקת לתביעה?

  • מאת
    תגובות
  • #55155 תגובה

    רן שפירא, עו"ד

    שלום רב,
    לאור הדברים אני ממליץ לפנות לעורך דין לבירור מעמיק יותר וקידום הנושא בהתאם לצורך.

    בכבוד רב ובברכה,

    רן שפירא, עו"ד
    אלמוג – שפירא משרד עורכי דין

מענה ל־צניחת עפעף בעקבות הזרקת בוטוקס