קרע בשלפוחית

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  עו"ד שירלי מיור לפני 8 שנים, 6 חודשים.

  • מאת
    דיון
  • #44054 תגובה

    אפרת

    לפני זמן קצר ילדתי בשעה טובה. הלידה התארכה הרבה מעבר למצופה ובשלב מסוים לאחר שהעובר (אשר נולד בריא תודה לאל) נכנס למצוקה והדופק ירד. רק אז החליטו לנתח אותי בניתוח קיסרי בהול. במהלך הניתוח התברר כי נקרעו לי כתוצאה מהלידה הממושכת והקשה ביותר קרעים בתוך הרחם / שלפוחית השתן. לאורך כל הלידה התלוננתי על כאבים בלתי רגילים אך האחיות התעלמו ממני. אני לא מוכנה לוותר ואני מתכוונת לפעול נגד התנהלות בית החולים. אודה לעזרתכם.

  • מאת
    תגובות
  • #44055 תגובה

    עו"ד שירלי מיור

    ראשית, מזל טוב על הולדת הבן..
    שנית, על מנת שניתן יהיה לבחון את המקרה שאת מתארת לעומק ובצורה מקצועית, הן מבחינה משפטית והן מבחינה רפואית, מומלץ כי תפני לעו"ד המתמחה ברשלנות רפואית על מנת שיסייע לך באיסוף מלוא התיק הרפואי הקיים בבית החולים והפנייתך למומחה הרפואי המתאים אשר יחווה דעתו האם אכן מדובר כאן בבסיס לתביעת רשלנות נגד בית החולים והאם הנזק שנגרם לך ברחם/שלפוחית השתן אכן נגרם כתוצאה מטיפול רשלני וחורג מסטנדרט רפואי מקובל שהיה יכול להימנע.

    מאחלת לך הצלחה ובריאות,
    שירלי מיור, עו"ד.

    • #44056 תגובה

      אפרת

      האם אני צריכה להגיע אל עורך הדין לאחר שכבר ביקרתי אצל רופא מומחה ? האם אני צריכה ללכת למומחה בתחום המיילדות והגניקולוגיה או האם רופא הנשים שלי יכול לסייע בנושא (סיכום רפואי שלו). תודה מראש

    • #44057 תגובה

      עו"ד שירלי מיור

      לשם הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית לא מספיק לצרף סיכום רפואי של הרופא המטפל אלא נדרשת חוות דעת רפואית אשר עומדת בסטנדרטים ודרישות החוק.
      איתור מומחה מתאים בתיקי רשלנות רפואית הינו עניין חשוב ביותר ולעתים אף מורכב. לכן, מומלץ כי תפני לעו"ד המתמחה בתחום, לשם מתן ייעוץ פרטני ומעמיק יותר.

      בברכה,
      שירלי מיור, עו"ד.

מענה ל־קרע בשלפוחית