רכב רפואי

הדיון הזה מכיל תגובה 1, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  עו"ד שירי גליקמן לפני 6 שנים, 1 חודש.

  • מאת
    דיון
  • #39603 תגובה

    גדי

    שלום רב
    מוכר 20 % בגין פגיעת רגל שמאל
    לאחרונה הוכרתי על פי תקנה 9 לנזק לרגל ימין בגין נזקי הראשונה ונקבעו 2% סה"כ משוקלל 22% האם זכאי לרכב רפואי
    הבנתי שבגלל שמדובר בשתי רגליים יש תקנה מיוחדת לשם כך?

  • מאת
    תגובות
  • #39604 תגובה

    עו"ד שירי גליקמן

    גדי שלום.

    על פי סעיף 30ה'(4) לפרק א' להוראת אגף שיקום, נכה פגוע רגל שדרגת נכותו ברגליים הינה בין 30%-49%, זכאי לרכב בנפח מנוע 1600 סמ"ק.

    לפיכך, על פניו נראה שאינך עומד בקריטריונים לזכאות לרכב.

    ערב טוב,
    שירי גליקמן, עו"ד
    אלמוג-שפירא, משרד עורכי דין

מענה ל־רכב רפואי