שבר בכף היד

 • מאת
  דיון
 • #44211 הגב
  מנחם
  מנהל בפורום

  במהלך משחק כדורגל נחבלתי באורח קשה בידי. פוניתי על ידי חברי לבית החולים ושם נמצא שאני סובל משבר בכף ידי. עוד באותו היום עשו לי ניתוח שארך מספר שעות משום מה למרות שהיה אמור להיות פשוט. לאחר הניתוח גיבסו את ידי ואמרו לי שאחרי חודש אני אצטרך להמשיך בשיקום. אף אחד לא אמר לי שאני צריך להיות במעקב אצל רופא אורטופד, פעלתי בהתאם למה שאמרו לי. לאחרונה סיימתי טיפולי פיזיותרפיה ואני עדיין סובל מכאבים אדירים והיד עקומה ולא מתפקדת כמו שצריך. מסתבר שהשבר לא התאחה בצורה תקינה וייתכן שיהיה עלי לעבור ניתוח פעם נוספת. אודה לעזרתכם.

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #44212 הגב
   עו"ד שירלי מיור
   אורח

   מנחם שלום,
   לא לגמרי ברור מהמקרה שאתה מתאר מה הבסיס לפיו ניתן לתבוע בגין רשלנות רפואית. עצם העובדה שהעצם לא התאחה בצורה תקינה וייתכן שיהיה עלייך לעבור ניתוח נוסף לא מהווה אינדיקציה כשלעצמה כי הטיפול הרפואי, לרבות הניתוח, שבוצע לך עד כה בוצע באופן רשלני.
   על מנת לבסס תביעה בעילה של רשלנות רפואית, יש צורך להצביע על כשל או על חריגה מסטנדרט רפואי תקין אשר גרם לקרות הנזק אצל הנפגע. ישנם מקרים בהם הניתוח בוצע באופן תקין לחלוטין אך התוצאות לא היו מושלמות מסיבות רפואיות אחרות לחלוטין.
   אני ממליצה לך כי על מנת לברר סוגיה זו לעומק, תפנה לאיסוף מלוא מסמכייך הרפואיים לרבות מסמכי הניתוח ותתייעץ עם מומחה רפואי בתחום האורטופדיה אשר יחווה את דעתו האם נעשתה כאן חריגה כלשהי מנוהלים ומסטנדרטים רפואיים.

   בהצלחה ובריאות שלמה,
   שירלי מיור, עו"ד.

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־שבר בכף היד