2 תביעות ייצוגיות

• מאת
    דיון
  • #43774 הגב
    תמר
    מנהל בפורום

תביעה ראשונה נגד פלאפון . בתביעה שנגמרה בפשרה לא התקבל פיצוי בגין חיוב בגין דקות והודעות שחרגו מכמות הדקות וההודעות שהחבילה כללה ומבלי שכמות הדקות וההודעות שהחבילה כללה נוצלה כך גם בחיובים
    בגין שירות לחברת חוץ שחברת חוץ אישרה כי כלל לא פנתה לפלאפון בדרישה לכל תשלום כזה ועוד כאלה חיובים הנוספים לחיוב הקבוע לחודש ומסתכם בעוד כ-20 ¤ לחודש מתוך הנחה שלקוח לא ישים לב ולא יבדוק לפרטים דקות , הודעות או כל חיוב אחר…. ומה שלמעשה כיסה הפיצוי זה חיוב חברת הסלולר בגין מספר קו שהוסיפה על דעתה בזמן שבגין אותו קו משולם למנוי לחב' סלולר אחרת בגין אותה תקופה מגבילה.

תביעה ייצוגית שנייה נגד חברת כלל בריאות אשר על פי תקנות הפוליסה חייבת במקרה של ניתוח דרך הקופה לשלם
    50% מהסכום ששולם בגין טופס ההתחייבות לבית חולים
    עם היוודע הדבר פניתי לכלל בריאות לתיקון הטעות ותגובתה המתחכמת תוך פגיעה באינטליגנציה הייתה ש-50% זה מתוך שכר מנתח ולא בגין התחייבות ואם זה לא היה עצוב היה מצחיק עד כמה הם עושים צחוק ממבוטחים ופניתי בתלונה מלפני כשנתיים לשוק ההון שעד היום מתחמק מלהתייחס לדרישה להשיב לטענה ואוסיף כי מדובר בעניין פרוץ שכלל בריאות מנצלת היות והקופה משתפת פעולה בכך שהיא מסרבת לתת מידע לגבי הסכום ששילמה בגין טופ 17 אבל במקרה שלי בית החולים ציין על כל
    בדיקה את הסכום הקופה תשלם בעבורה ע"פ הוראות חדשות של משרד הבריאות ולכן, יכולתי לבדוק על פי מה שחברת כלל בריאות שילמה לי שהסכום פחות מ-50% מהסכום שבית חולים גבה עבור הניתוח ומאמינה שגם במקרים קודמים כלל בריאות לא שילמה את 50% מטופס 17 על הניתוח. דרך אגב מצאתי שגם חברת הביטוח של קופת חולים גובה
    ממבוטח בקופה סכום החורג מסכום ההשתתפות העצמית שעליו לשלם בתמורה להשתתפות עצמית וגם קופ"ח סירבה
    להציג את הקבלה מהסכום ששילמה בגין הטיפול כדי ולאפשר לי להוכיח לה שהסכום דרשה ממני היה גבוה מ-15% השתתפות בהם הייתי חייבת בתמורה להשתתפות עצמית.

זו הטעייה, גנבה ורמאות מדעת ולא סתם איזו טעות שהייתה ועל כך קיימת חובה להגשת תביעה ייצוגית נגד גופים אלה המנצלים תום לב וסמכות לרעה!!

התייחסותכם

מציג 0 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #43775 הגב
      עו"ד שירי גליקמן
      אורח

תמר שלום.

פשרה משמעותה קניית סיכון עבור שני הצדדים. לפני ההסכמה לפשרה יש לדעת כמובן בגין מה הפיצוי ומה הוא מכסה ורק אם נתת הסכמתך אז מתקדמים.
      בקשר לפוליסה- יש לבחון את הפוליסה לעומקה. ככל והינך סבורה שלא קיבלת את מלוא הפיצוי המגיע לך לפי הפוליסה, תוכלי להגיש תביעה לקבלת מה שמגיע לך.
      אני ממליצה לך לשוב ולבחון את הפוליסה לעומקה ולראות בגין מה ניתן כיסוי ביטוחי וכמה.

המשך יום נעים,
      שירי גליקמן, עו"ד
      אלמוג-שפירא, משרד עורכי דין

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־2 תביעות ייצוגיות