ליקויי בניה עורכי דין

הקבלן מסרב לתקן את הליקויים שנמצאו בדירתכם, או מסרב לשלם לכם פיצוי כספי עבור הליקויים שנמצאו בדירה ? בכתבה זו תמצאו הסבר מה עליכם לעשות על מנת לממש את זכויותיכם ומתי מומלץ לפנות אל עורך דין הבקיא בתחום ליקויי בניה.

נפרדתם לשלום מהדירה הישנה שלכם ונכנסתם סוף סוף לדירה החדשה.

כעבור שבוע  פתאום אתם מבחינים ברטיבות בתקרה וסדקים על הרצפה. מה עושים ?

קודם כל וחשוב להגיד את זה, תירגעו. יש לכם זכויות וחשוב שתדעו אותן. ברגע שנתקלתם בסוג מסוים של ליקויי בניה עליכם לפנות בכתב אל הקבלן המבצע, להודיע לו על הליקויים שנמצאו ולבקש את תיקונם בתוך מועד קצוב.
על פי חוק, על הקבלן לקבל שהות מסוימת על מנת שיוכל לתקן את ליקויי הבניה ולכן חשוב מאוד להקפיד לשלוח לו מהר ככל הניתן מכתב עם  כל הליקויים שהתגלו. רצוי לשלוח את המכתב בדואר רשום עם אישור מסירה, כך שלא יוכל להתכחש לקיומו. משלוח באופן הנ"ל עשוי לסייע לכם בהמשך ובמידת הצורך בהליך משפטי. ליקויי בניה עורכי דין מתערבים במחלוקת רק כאשר הקבלן המבצע אינו מסכים לתקן את הליקויים. כאשר אתם נכנסים לדירה חשוב מאוד שתביאו אתכם מהנדס שמקצועו זה לרשום בפרוטוקול מיוחד ליקויי בניה שהוא ראה. חשוב מאוד לתעד את הבדיקה ולבחור מהנדס בעל ניסיון ורמת מקצועיות גבוהה. חשוב להבין שלפעמים דליפה מברז שנראית לכם עניין פעוט יכולה להיות בעיה בצנרת שתעלה לכם הרבה מאוד כסף שאתם לא צריכים לשלם וחבל.
במידה ולא הצלחתם להגיע להסכם על הקבלן מומלץ לפנות למשרד ליקויי בניה עורכי דין הבקיא בתחום.
על מנת לסייע ולהקל על עורך הדין המתמחה בליקויי בניה לנצח במשפט עליכם להשתמש רצוי לבצע כאמור לעיל פרוטוקול מסירה, ועדיף שייערך על ידי מהנדס אשר במידת הצורך יוכל לסייע גם כן במשפט. בתחום של ליקויי בניה עורכי דין מקצועיים הינם מצרך חשוב מאוד ולכן אל תתפשרו ופנו לקבלת ייעוץ אצל עורך דין הבקיא והמנוסה בתחום של ליקויי בנייה ולא לעורך דין כללי, וזאת על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם במשפט.
בתחום של ליקויי בניה עורכי דין אמנם בעלי כלים רבים יותר למימוש זכויותיכם, אולם גם לכם הדיירים יש לא מעט דברים שאתם יכולים לעשות על מנת להקדים תרופה למכה: הדבר החשוב ביותר הוא לא להיות שאננים, זה שעברתם לדירה חדשה זה טוב ויפה ואפילו מרגש, אבל חובתכם היא לבדוק את הנכס טרם הכניסה או לכל הפחות עם קבלת המפתח ומספר חודשים לאחר שתהיו כבר בדירה. המילים האלה הנכתבות כאן נכתבו בהרבה מאוד עצבים וכאב שעברו על דיירים אחרים שלא השכילו לדעת את כל הזכויות שלכם ונאלצו לשלם כסף רב על ליקויי בניה שלא היו בכלל באחריותם.
לקבלת ייעוץ משפטי של עורך דין הבקיא בתחום ליקויי בניה , באפשרותכם לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר המופיע באתר.
נדגיש, כי פנייתכם חסויה ואינה כרוכה בתשלום.

האם הכתבה סייעה לך? כןלא מצאת טעות בכתבה? נשמח לדעת!
הגיבו לכתבה

נשמח לשמוע את דעתכם לגבי המפורט בכתבה.

שאלו בפורום דיני נזיקין

מוזמנים לשאול כל שאלה בפורום מקצועי ולקבל מענה על ידי עורכי דין.

פנו אלינו

מוזמנים לפנות לייעוץ מקצועי שיינתן ללא התחייבות ובסודיות מלאה.

התגובה שלך