נגרם לך או לרכושך נזק? החשיבות בייעוץ מוקדם

נגרם לכם נזק גוף או רכוש והינכם מעוניינים להגיש תביעת נזיקין לשם קבלת פיצוי כספי עבור הנזק שנגרם לכם. בכתבה המלאה תוכלו למצוא הסבר ממצה מדוע כדאי לכם לפנות מוקדם ככל הניתן לקבלת ייעוץ משפטי של עורך דין נזיקין.

עורך דין לדיני נזיקין

נגרם לך נזק גוף או רכוש והינך מעוניין לממש את זכויותיך? לצורך מימוש זכויותיך, עליך לפנות לקבלת ייעוץ משפטי אצל עורך דין נזיקין, אשר כשמו כן הוא, עוסק בתחום דיני הנזיקין.

לקבלת מידע משפטי ובחינת סיכוי תביעתכם על ידי עורך דין נזיקין באפשרותכם לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר או בטלפון האתר ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לשוב אליכם בהקדם האפשרי.

ניתן להפנות גם שאלה לעו"ד בפורום דיני נזיקין

אודות תחום דיני הנזיקין

דיני הנזיקין הם חלק מהמשפט האזרחי, ונוגעים במספר רב של נושאים בהם נגרם לאדם נזק בגוף או ברכוש, כגון תאונות דרכים, רשלנות רפואית, תאונות עבודה, ביטוח לאומי, ליקוי בנייה, לשון הרע, נזקי אש ושריפה, נזקי מים והצפה, רשלנות בעלי מקצוע, נפילות ברחוב ועוד.

דיני הנזיקין הם חלק מתחום המשפט האזרחי העוסקים בדיני חיובים. לרוב נוטים להבחין בין חיובים לא רצוניים המיוחסים לדיני הנזיקין לבין חיובים רצוניים המיוחסים לדיני החוזים.

תחום הנזיקין רחב למדי ופסיקתו מתעדכנת בתדירות גבוהה ועל כן, חשוב בתיקי נזיקין להיות מלווים על ידי עורך דין נזיקין הבקיא בדין ובפסיקת בתי המשפט.

במידה והינכם מעוניינים לשכור שירותי משרד עורכי דין נזיקין מומלץ לעיין בכתבה "כיצד בוחרים עורך דין" שפורסמה באתר.

כיצד נבחר עו"ד מייצג?

בבחירת עורך דין נזיקין, יש לקחת בחשבון מספר דברים, ביניהם התמחות המשרד, ניסיונו ובקיאותו בתחום. בשנים האחרונות, אנו עדים להעדפה בולטת של הציבור במשרדי נישה, להם התמחות בתחום ספציפי. אחת הסיבות למגמה זו היא שמשרדי נישה, כגון משרדים של עורכי דין נזיקין, בד"כ הינם בעלי ניסיון ידע ובקיאות גבוהה יותר בניהול וייצוג תביעות נזיקין. לכן, בכל מקרה בו נגרם לכם נזק גוף או רכוש והינכם מבקשים לברר את זכויותיכם, פנו לקבלת ייעוץ משפטי.

לאחר שפניתם לעו"ד הבקי בתחום זה, יעריך הלה את סיכוי תביעתכם ויסביר לכם אודות ההליך בו ינקוט לשם מימוש זכויותיכם.

אל פגישתכם עם עורך הדין לנזיקין, חשוב להביא את מלוא המסמכים הנוגעים לעניינכם ואשר יש להם השפעה על סיכוי תביעתכם, ועדיף לברר הדבר מבעוד מועד. לעיתים, עו"ד נזיקין אינו יכול להעריך את סיכוי התביעה בלא מסמכים אלה.

דעו כי לרוב עורך דין נזיקין אינו גובה שכר עבור פגישת ייעוץ, ואף גובה את שכרו באחוזים על בסיס הצלחה, אם כי כל משרד גובה את שכרו בשיעור ההולם את המוניטין שרכש, ניסיונו ובקיאותו בתחום. אף ששיטה זו נהוגה בתחום דיני הנזיקין, דעו כי ישנם תיקי נזיקין בהם נגבה השכר באופן אחר.

לקבלת ייעוץ משפטי על ידי עורך דין לענייני נזקי גוף ורכוש והערכת סיכוי תביעתכם, באפשרותכם לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר המופיע באתר.

על מנת שנוכל להעניק לכם ייעוץ משפטי, נבקשכם למלא את הטופס בצורה ברורה ומפורטת, ככל הניתן.

נדגיש, כי פנייתכם לקבלת ייעוץ משפטי חסויה ואינה כרוכה בהתחייבות.

האם הכתבה סייעה לך? כןלא מצאת טעות בכתבה? נשמח לדעת!
הגיבו לכתבה

נשמח לשמוע את דעתכם לגבי המפורט בכתבה.

שאלו בפורום דיני נזיקין

מוזמנים לשאול כל שאלה בפורום מקצועי ולקבל מענה על ידי עורכי דין.

פנו אלינו

מוזמנים לפנות לייעוץ מקצועי שיינתן ללא התחייבות ובסודיות מלאה.

התגובה שלך