בעיות שיניים

 • מאת
  דיון
 • #44014 הגב
  יואל
  מנהל בפורום

  עברתי טיפול שיניים מקיף לפני מספר שנים במרפאת שיניים. לאחר הטיפול לא רק שלא השתפר ואני ממשיך לסבול מכאבי שיניים אדירים ורגישות לחום וקור. אינני מבין מדוע גבו ממני כל כך הרבה כסף עבור הטיפולים שעברתי עד כה, ללא כל הטבה, ואיך אפשר לדעת האם מדובר במקרה של רשלנות רפואית בשיניים ?

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #44015 הגב
   עו"ד שירלי מיור
   אורח

   על מנת שניתן יהיה לענות על השאלה האם מדובר ברשלנות רפואית בטיפול השיניים שעברת, מומלץ מאוד לפנות למרפאת השיניים בה עשית את הטיפולים ולדרוש את תיעוד של מלוא היסטוריית הטיפולים. לאחר קבלת התיעוד, כדאי לפנות למומחה בתחום הפה והלסת אשר יבחן האם אכן נראה כי מדובר בטיפול לקוי אשר אינו עומד בדרישות וסטנדרטים רפואיים בתחום טיפולי השיניים. יש גם צורך לברר מה ההשלכות של הטיפול כיום. כלומר, האם עלייך לעבור סדרת טיפולים נוספת בעקבות העניין? האם נותר לך נזק בלתי הפיך? את התשובות לשאלות אלה מומלץ לקבל ממומחה כאמור.
   במידה והנך מעוניין להיות מיוצג ע"י עו"ד המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית, ישנה אפשרות כי עורך דינך יאסוף עבורך את התיעוד הרפואי וידאג להפנות אותך למומחה המתאים, במקביל לקבלת ייעוץ משפטי.

   בברכה,
   שירלי מיור, עו"ד.

   • #44016 הגב
    יואל
    אורח

    אני מבין שאת עלות הטיפול אפשר לתבוע באותה תביעה. נכון ?

   • #44017 הגב
    עו"ד שירלי מיור
    אורח

    בהחלט כן!
    בהנחה שאכן יימצא כי ישנו בסיס להגשת תביעה בעילה של רשלנות רפואית, בהחלט ישנו מקום לתבוע את עלות הטיפול ובנוסף, אף את עלות הטיפול המתקן והמשקם שתיאלץ לעבור בעקבות הטיפול הלקוי לכאורה שבוצע לך.
    בית המשפט בד"כ אף פוסק, בנוסף לפיצוי הנ"ל, אף את החזר עלויות המשפט, אותם תקבל בחזרה בסוף ההליך במידה ותזכה בתביעתך, כגון: חוות דעת מומחים, שכר טרחת עו"ד ואגרות משפט בהן נשאת.
    מומלץ לפנות לקבלת הסבר וייעוץ משפטי מפורט יותר אצל עו"ד המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית.

    מאחלת לך רפואה שלמה והצלחה!
    שירלי מיור, עו"ד.

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־בעיות שיניים