המצאת פוליסה

  • מאת
    דיון
  • #42840 הגב
    ענבל
    Keymaster

    בגיל 10 חודשים בעת שבני היה בגן מרחו לו משחה שגרמה לו כוויות ונאלצנו לפנות לטיפול בבית חולים. שילמתי ביטוח לגן, גם העבירו לי פרטי ביטוח תחילה, אך לא שמרתי אותם. זכור לי רק שמה של חברת הביטוח והוצע לי גם סכום עלוב כפיצוי. האם חברת הביטוח חייבת להמציא לי את הפוליסה לכיסוי התאונה? נ.ב -בני עבר לגן אחר בעקבות המקרה, כך שאין שיתוף פעולה של הגננת.

מציג 0 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #42841 הגב
      עו"ד רפאל אלמוג
      אורח

      ענבל שלום,
      בריאות והחלמה מהירה לבנך הפעוט.
      לגופו של ענין, על פי חוק חוזה הביטוח, את זכאית לקבל לעיונך בכל עת העתק מלא של הפוליסה (סעיף 5 לחוק). את יכולה לפנות במישרין לחברת הביטוח שביטחה את בנך. לשם כך, אין לך כל צורך בגננת. בשום פנים ואופן לא להגיע לפשרה, לפני עיון בפוליסה והבנת מלוא הזכויות המגיעות לך. יחד עם זאת, תשומת ליבך למועדי התיישנות בביטוח (התיישנות מקוצרת, אם כי מדובר בקטין כך שניתן להאריך את התקופה). בנוסף, הצעתי אליך, בדקי האם נזק אסתטי, צלקות, מכוסות בפוליסה. במרבית המקרים לא.

      בריאות והצלחה.
      בברכה,

      עו"ד רפאל אלמוג
      אלמוג-שפירא, משרד עו"ד

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־המצאת פוליסה