התפרצות סרטן בשירות

 • This topic has תגובה 1, 2 משתתפים, and was last updated לפני 8 שנים by עו"ד שירי גליקמן.
 • מאת
  דיון
 • #39585 הגב
  מישהי
  מנהל בפורום

  שבוע טוב!
  שירתתי בחיל תקשוב וחליתי בלוקמיה במהלך השירות הצבאי שלי. על אף תלונותיי הרבות ובדיקות דם חריגות, לא גילו את המחלה בשירות, אלא רק 5 חודשים אחרי, ע"י רופא המשפחה באזרחות. חברה שלי, שעשתה איתי קורס קצינים, אובחנה גם היא, יום אחריי (!) בסרטן המטולוגי (לימפומה)- מיותר לציין כי במהלך הקורס עבדנו עם מכשירי קשר בתדירויות ועוצמות לא סטדנרטיים והיינו סביב אנטנות מסוגים שונים.
  הגשתי תביעה למשרד הביטחון והיא נדחתה, לטענת הרופא מטעמם,הוא מציין כי הצבא אכן התרשל בגילויי המחלה, אך העובדה שלא אובחנתי עוד בשירות לא גרעה מסיכויי ההחלמה שלי (כשלמעשה, הסרטן חזר לי בשנית והצטרכתי השתלת מח עצם, כלומר לא החלמתי לגמרי בפעם ה1) ולדעתו, אין אפשרות להוכיח כי יש קשר בין אופי השירות והמכשירים איתם עבדתי ולמחלתי.
  שאלותיי הן:
  1. האם ישנם תקדימים (ועילה סבירה..) לתביעה נגדם?
  2. עורך הדין מטעמי טוען כי אין לו עוד מה לעשות בעניין (למרות שאני חושבת שכן..) עד אשר אמצא בעצמי חוות דעת סותרת (הוא השיג חוות דעת של מומחית לקרישת דם ולא לממאירויות)- האם ידוע לכם על רופא הנותן חוות דעת משפטיות ומומחה בממאירויות המטולוגיות?
  3. האם ישנם עורכי דין הידועים בתביעות נגד משרד הביטחון בנושא של שירות צבאי, סרטן ורשלנות רפואית??

  אני כבר מיואשת.. כביכול נראה כי יש לי את כל הסיבות לתביעה, אך עורך הדין אינו חווה דעת בעניין (מה שגורם לי לחשוב שאני טועה וכי עליי להשלים עם המצב שהצבא לא יעמוד לדין על רשלנותו…)

  תודה רבה!!

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #39586 הגב
   עו"ד שירי גליקמן
   אורח

   שלום רב.

   על מנת לתת תשובה מבוססת לשאלתך יש לבחון את מלוא התיעוד הרפואי ואת כל הנסיבות הקשורות למקרה.
   באם קיים בליבך ספק לגבי התביעה שנדחתה, אני ממליצה לך בחום לפנות לעורך דין הבקיא בתחום על מנת שיבחן הן מבחינה משפטית והן באמצעות רופא מומחה את המקרה ואת שאלת הקשר הסיבתי.
   באם תרצי, ניתן לפנות אגם אל משרדנו באמצעות דף יצירת הקשר שבאתר.

   לילה טוב,
   שירי גליקמן, עו"ד
   אלמוג-שפירא, משרד עורכי דין

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־התפרצות סרטן בשירות