נזק לצד ג'

 • מאת
  דיון
 • #42006 הגב
  danny
  מנהל בפורום

  החבר של הבת שלי נסע עימה ברכב פרטי שהיה מבוטח בצד ג' עד 1,000,000 ש"ח, בכניסה לרחוב שלנו מכביש ראשי דו סיטרי הוא היה צריך לפנות שמאלה רכב שהיה מאחריו הגיח ועקף אותו תוך כדי פנית הרכב שלנו שמאלה ופגע בו ומעבר לכך עף לתוך רכב אחר חונה במדרכה ממול, הנזק כבד ביותר כי לרוע מזלם הרכב שחנה היה בערך של 1,000,000 ש"ח. חברת הביטוח של הרכב היקר שלמה לו את הנזק והגישה תביעה נגד החבר של הבת שלי (שנפגע מהרכב העוקף) ומגד חברת הביטוח שלו על סך 500,000 ש"ח נזק, למרות שאנו מכחישים מכל וכל כל אשמה שהיא אלא ההפך תובעים את הנזק דבר שיתברר בבית משפט השאלה שלי היא האם החבר של הבת שלי חשוף איך שהוא אישית לנזק למרות שאם בכלל ימצא אשם הוא מבוטח בצד ג מליון ש"ח? חשוב לדעת חברת הרכב הפוגע וחברת הרכב היקר היא אותה חברת ביטוח, לדעתי בגלל הנזק הגבוה אין להם מה להפסיד גם אם התביעה מבחינתי לא הגיונית ומקוממת.
  דני

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #42007 הגב
   עו"ד שירי גליקמן
   אורח

   דני שלום.

   על פניו ולפי הפרטים שתיארת נראה כי הוא אינו חשוף לתביעות באופן אישי, והתביעה אם בכלל תהיה רק נגד חברות הביטוח המעורבות בעניין.
   יחד עם זאת, אני ממליצה לכם בחום לפנות לעו"ד הבקיא בתחום על מנת שילווה אתכם הן בתביעה כנגדו והן בתביעות אפשריות שהוא יכול לתבוע לצורך מיצוי זכויותיו ?(גם על נזקי רכוש וגם על נזקי גוף מול ביטוח החובה).

   חתימה טובה וערב טוב,
   שירי גליקמן, עו"ד
   אלמוג-שפירא, משרד עורכי דין

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־נזק לצד ג'