ניתוח לא מוצלח בכף היד

 • This topic has תגובה 1, 2 משתתפים, and was last updated לפני 9 years by עו"ד שירלי מיור.
 • מאת
  דיון
 • #44077 הגב
  גיא
  Keymaster

  עברתי ניתוח בכף היד שנאמר לי לגביו לפני הניתוח שהוא די פשוט ועם סיכוי הצלחה טובים. בפועל, מאז הניתוח אני סובל מכאבים הרבה יותר חזקים, כמו דקירות וכוויות וגם איבדתי את התחושה ביד. אף אחד לא הכין אותי לדבר הזה.
  אני עובד כנגר ואני חושש שאאבד כל יכולת לחזור לשגרת יומי. מדובר ביד ימין דומיננטית.
  האם אפשר לעשות משהו ? יש לי גם ביטוחים פרטיים, האם פיצוי שאקבל מתביעת רשלנות רפואית יקוזז על ידי חברת הביטוח ? ומה לגבי ביטוח לאומי ?
  אוף, אני אובד עצות וממש זקוק לעזרה.

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #44078 הגב
   עו"ד שירלי מיור
   אורח

   גיא שלום,
   התופעות מהן אתה סובל, כפי שאתה מתאר, בהחלט מעלות סימני שאלה באשר לטיב הטיפול הרפואי שבוצע לך. צריך במקרה זה לעשות הפרדה בין שתי שאלות חשובות: האחת, האם הוסברו לך כל הסיכונים האפשריים והאם הוצעו לך חלופות לטיפול ? (עושה רושם שהתשובה לכך היא שלילית ויש לכך משמעות מבחינה משפטית, לטובתך). השניה, האם הניתוח בוצע ברמה מקצועית סבירה ובהתאם לסטנדרטים רפואיים מקובלים והתוצאה הייתה בלתי נמנעת. זו שאלה שאם התשובה עליה היא שלילית, בהחלט יש מקום לתביעת רשלנות.
   על מנת להתקדם, מומלץ כי תפנה לעו"ד המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית על מנת שיסייע לך באיסוף מלוא התיק הרפואי הרלוונטי וכן יסייע לך באיתור רופא מומחה בתחום שייתן חוות דעת בנושא.
   באשר לשאלתך לעניין ביטוחים פרטיים, מדובר בשני תחומים שונים לחלוטין. במידה ויש לך כיסוי מתאים במסגרת פוליסת ביטוח (אובדן כושר עבודה/נכות וכדומה), הפיצוי יהיה בהתאם לפוליסה ולא ניתן יהיה לקזז פיצוי זה מתביעת הרשלנות – שני דברים שונים.
   לגבי ביטוח לאומי – זו סוגיה שצריך לבחון אותה בנפרד לאחר קבלת יותר פרטים הנוגעים למקרה שלך.

   מאחלת לך החלמה מהירה והצלחה,
   שירלי מיור, עו"ד.

מציג 0 תגובות משורשרות
מענה ל־ניתוח לא מוצלח בכף היד