פורום תביעת ביטוח

פורום בדיני ביטוח

רבים מן האזרחים בישראל משלמים מדי חודש מאות ואף אלפי שקלים לחברות הביטוח השונות, על מנת שכספים אלו ישמשו אותם בעת צרה. זו יכול להיות מחלה או עזרה סיעודית, פגיעה ברכוש או תאונת דרכים, הבטחת כספי הפנסיה או מקרה של פטירה.

אולם למרבה הצער, בהגיע רגע האמת עם זמן פדיון כספי הביטוח, רבים מוצאים את עצמם נדרשים לגונן על זכותם לקבלת כספיהם אל מול טענות שונות של חברות הביטוח.

חברות הביטוח מיוצגות על ידי סוללה משומנת של עורכי דין, יועצים, שמאים וחוקרים פרטיים העושים כמיטב יכולתם למען מעסיקיהם. על מנת לתמוך באזרחים המבוטחים נוצרו באינטרנט אתרי פורום תביעת ביטוח, אשר מטרתם לספק מידע עדכני, מפורט ושוטף לציבור. הפורום מספק בין היתר מידע מקיף ונחוץ לגבי זכויות מבוטחים, ומפרט דרכי התנהלות נכונות בעת תביעה, כולל הפנייה לייעוץ מקצועי.

למה נועד פורום תביעת ביטוח?

פורום תביעת ביטוח נועד לתת במה ומידע לציבור הרחב, בחינם וללא צורך בחשיפת פרטים אישיים, ובתוך כך לענות על שאלות ולנסות לעזור בפתרון בעיות בסוגיות ביטוח שונות:

  • ניהול תביעות ביטוח.
  • זכיותיהם של המבוטחים על פי חוק.
  • מידע אודות טפסים ואישורים.
  • מה עושים במקרה של דחיית תביעה על ידי חברת הביטוח?
  • בחירת ומציאת עו"ד ביטוח המתאים לסוג תביעתכם.
  • מידע אודות חברות הביטוח השונות בארץ.
  • הצגת פסקי דין.
  • הסבר לגבי ההבדלים הדקים שבין סוגי הפוליסות הקיימות.
  • היכרות עם מונחים מקצועיים מעולם הביטוח.
  • מתן מידע מפורט אודות כל סוגי הביטוח הקיימים כדוגמת ביטוחי רכב, חיים, עסקים, משכנתאות, רכוש, נדל"ן, סיעוד ובריאות, ביטוח נסיעות לחו"ל וביטוח מנהלים.

סוגי פורום תביעות ביטוח

קיים ברשת האינטרנט מבחר מרשים של פורומים העוסקים בתביעת ביטוח. חלקם עוסקים בכל תחומי הביטוח השונים וחלקם מתמקדים בתחום ספציפי כגון תביעות ביטוח סיעודי או תביעות ביטוח רכוש. פורומים אלו מנוהלים במרבית המקרים על ידי אנשי מקצוע מתחום הביטוח כדוגמת עורכי דין, רופאים המתמחים בניהול סיכונים ובמתן חוות דעת רפואיות, חברות הביטוח עצמן, אנשי עסקים, יועצי נדל"ן, יועצי משכנתאות ויועצי ביטוח. בחירת פורום תביעות ביטוח המתאים לכם תלוי בסוג הבעיה או התביעה שניצבת בפניכם.

אם הבעיה הינה משפטית פנו לפורום המנוהל על ידי עורכי דין, אולם אם הבעיה היא רפואית, ייתכן שבפורום המנוהל על ידי רופאים תקבלו תשובות יותר מדויקות.

בכל מקרה, על מנת לקבל תמונה רחבה ומקיפה לגבי שאלתכם, כדאי לפנות לקבלת ייעוץ משפטי אישי ופרטני אצל עו"ד הבקיא בתחום, כך שיוצג בפניכם פתרון המניח את הדעת עבור הסוגיה.

דוגמא לשאלה מפורום תביעות ביטוח

בפורום תביעת ביטוח ניתן לשאול כל שאלה בכל תחום הקשור לנושא, אם באופן גלוי או אנונימי. זאת כל עוד שאלתכם איננה מפרה את תקנון הפורום הכולל איסור על הוצאת דיבה או לשון הרע. ראוי לציין שככל ששאלתכם תהיה יותר מפורטת כך יקל על  מנהלי הפורום לענות עליה באופן מדויק.

לסיכום

פורום תביעת ביטוח אמנם אינו מהווה תחליף לייצוג משפטי מקצועי, אך הוא בהחלט יכול לספק הכוונה ומידע מקיף בנושאי תביעות הביטוח השונים, ולעזור להתחיל להבין את דרכי הטיפול בתביעתכם.

האם הכתבה סייעה לך? כןלא מצאת טעות בכתבה? נשמח לדעת!
הגיבו לכתבה

נשמח לשמוע את דעתכם לגבי המפורט בכתבה.

שאלו בפורום דיני ביטוח

מוזמנים לשאול כל שאלה בפורום מקצועי ולקבל מענה על ידי עורכי דין.

קבוצת "הבית המשפטי למבוטח" בפייסבוק ממתינה לכם

הצטרפו לדיונים מקצועיים בנושא בקבוצת הפייסבוק

פנו אלינו

מוזמנים לפנות לייעוץ מקצועי שיינתן ללא התחייבות ובסודיות מלאה.

התגובה שלך